Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Cz. Janczarskiego w Kluczborku


Jesteśmy przedszkolem z tradycją sięgającą ponad pół wieku. Szanujemy dorobek minionych pokoleń. Korzystając z doświadczeń stale się rozwijamy tworząc wizję naszej placówki. W przyszłość wkraczamy z postępem dostosowując się do potrzeb dziecka - Przedszkolaka XXI wieku. Panuje u nas wyjątkowo rodzinna atmosfera, którą tworzą wspaniali pracownicy i jeszcze wspanialsi wychowankowie.

Brzydkie Kaczątko

Dnia 15.o4.2014 roku odbyło się w naszym przedszkolu "Spotkanie wiosenno - świąteczne".

 

 

 

Dzieci z grupy Stokrotek oraz Pszczółek przygotowały piękne przedstawienie o brzydkim kaczątku, nie zabrakło również wielkanocnych wierszy, życzeń oraz piosenek. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - p. Iwona Rudnicka – Hrynyszyn,  dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - p. Elżbieta Gabryś, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy - p. Małgorzata Kwiring-Pondel, dyrektor Administracji Oświaty - p.Roman Kamiński, sekretarz gminy Kluczbork - p.Mirosław Birecki. Pierwszy raz w naszym przedszkolu gościliśmy osoby niesłyszące z Polskiego Związku Głuchych. W związku z tym Natalka z gr.Stokrotek przekazała gościom życzenia w języku migowym. Inscenizacja muzyczno - ruchowa ubogacona była prezentacją multimedialną. Dekoracja oraz stroje przygotowane były przez nauczycielki ww grup.

Następnego dnia przedstawienie obejrzały przedszkolaki oraz nauczycielki z naszego przedszkola.

Po inscenizacji odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym: "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"


CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

1. Stosowane przez Administratora Cookies są bezpieczne dla Urządzenia Użytkownika. W szczególności tą drogą nie jest możliwe przedostanie się do Urządzeń Użytkowników wirusów lub innego niechcianego oprogramowania lub oprogramowania złośliwego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny, z której pochodzą, czas przechowywania ich na Urządzeniu oraz przypisaną wartość.

2. Administrator wykorzystuje dwa typy plików cookies:
a. Cookies sesyjne: są przechowywane na Urządzeniu Użytkownika i pozostają tam do momentu zakończenia sesji danej przeglądarki. Zapisane informacje są wówczas trwale usuwane z pamięci Urządzenia. Mechanizm cookies sesyjnych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z Urządzenia Użytkownika.
b. Cookies trwałe: są przechowywane na Urządzeniu Użytkownika i pozostają tam do momentu ich skasowania.Zakończenie sesji danej przeglądarki lub wyłączenie Urządzenia nie powoduje ich usunięcia z Urządzenia Użytkownika. Mechanizm cookies trwałych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z Urządzenia Użytkownika.

3. Użytkownik ma możliwość ograniczenia lub wyłączenia dostępu plików cookies do swojego Urządzenia. W przypadku skorzystania z tej opcji korzystanie z witryny będzie możliwe, poza funkcjami, które ze swojej natury wymagają plików cookies.

 

Strona www.pp2.kluczbork.pl stosuje następujące "cookies":

Cookie nameDomainLife-time3rd party cookiePermanent cookieSession cookie
3baee6c773d5051a2d4717e7c4e0ec85 www.pp2.kluczbork.pl When browser closes    
3baee6c773d5051a2d4717e7c4e0ec85 www.pp2.kluczbork.pl When browser closes    
3baee6c773d5051a2d4717e7c4e0ec85 www.pp2.kluczbork.pl When browser closes